"Prvotným predmetom džuda je sebazdokonaľovanie sa, učenie sa byť užitočným pre okolitý svet "

Park Angelinum 9 , 040 01 Košice
00421 905 906 580

judokosice@judokosice.eu

Rok 2017

V sobotu 9.12.2017 sa konala posledná súťaž Turnaja Bushi judoka východ. Bol to Mikulášsky turnaj v Bardejove. Samozrejme, že aj my sme sa turnaja zúčastnili :).

Na tomto turnaji sa uskutočnilo vyhodnotenie celého roka súťaží Turnaja Bushi Judoka.

Ako oddiel sme získali 5.miesto v umiestnení klubov. A samozrejme aj v našom oddiely sme mali najšikovnejších pretekárov, ktorými boli Miško Cibur a Maťko Suč.

Miško Cibur získal ocenenie za najtechnickejšieho pretekára nášho oddielu.

Maťko Suč si odniesol ocenenie za najlepšieho pretekára za náš oddiel.

Blahoželáme :)

Tak a prejdime k samotnej súťaži. Tentokrát sa súťaže zúasčtnilo 16 pretekárov z nášho oddielu. Viedlo sa im celkom pekne, pozrite sa do nasledujúcich riadkov .....

Samko Gecko štartoval v kategórii SUMO SUPER MINI a získal 3.miesto :)

Tentokrát súťažila aj Tami Gecková, ktorá svoje súperky pekne potrápila a v kategórii DORASTENKY si vybojovala krásne 2.miesto :)

Peťko Gyuricska si v kategórii SUMO SUPER MINI vybojoval krásne 3.miesto :)

Radko Gyuricska súťažil v kategórii MLADŠÍ ŽIACI a tentorkát sa umiestnil na 4.mieste :)

Alex Marko na svojej druhej súťaži štartoval v kategórii SUMO SUPER MINI a umiestnil sa na 4.mieste :)

Alexov mladší brat Oliver Marko taktiež štartoval druhýkrát a v kategórii SUMO SUPER MINI si vybojoval 2.miesto :)

Dávid Petrik, ktorý štartoval v kategórii SUMO SUPER MINI sa umiestnil na krásnom 1.mieste :)

Súťaže sa zúčastnili aj naše klubové dvojičky Adam a Janko Popierovci. Obaja súťažili v kategórii SUMO SUPER MINI. Adam sa umiestnil na 2.mieste :) a Janko si vybojoval 3.miesto :)

Ani Maxo Rapoš tentokrát nezaháľal, ale prišiel na súťaž a v kategórii SUMO SUPER MINI sa umiestnil na 4.mieste :)

Bratia Dominik a Adam Retkovský štartovali v kategórii SUPER MINI. Svojim súperom nedali absolútne žiadnu šancu a obaja sa umiestnili na krásnom 1.mieste :)

Martin Suč si aj tentokrát v kategórii SUMO SUPER MINI vybojoval skvelé 1.miesto :)

Úplným nováčikom na súťaži bol náš najmenší člen Riško Takáč, ktorý súťažil v kategórii SUMO SUPER MINI a umiestnil sa na 4.mieste :)

Branko Zachar si v kategórii SUMO SUPER MINI znova obhájil svoje 2.miesto :)

Bystrík Zachar tentokrát štartoval v kategórii SUMO SUPER MINI a umiestnil sa na perfektnom 1.mieste :)

Sme radi, že sme sa súťaže zúčastnili v takom skvelom počte a že sa naši judisti snažili. Získali krásne ocenenia a veríme, že budú ďalej trénovať, aby boli stále lepší a lepší :)

Sme hrdí na všetkých súťažiacich a všetkým srdečne blahoželáme :) :) :)